MTR -- MicroTheta Rotary

Yazılımlar

MicroTheta ™ Rotary indeksleyici, MeasureMind® 3D MultiSensor ve ZONE 3 metroloji yazılımı ile donatılmış OGP® video sistemlerine gerçek dördüncü eksen ölçümünü getirir.

MTR ile parçalar, rotasyondan sonra datum özelliklerini yeniden ölçmek zorunda kalmadan, sisteme farklı bir görünüm sunmak için bir ölçüm programı içerisinde otomatik olarak döndürülebilir. MeasureMind 3D MultiSensor metroloji yazılımı, tüm özellik ölçümlerini döner eksene ve ölçüm sisteminin XYZ eksenlerine bağlayan kapsamlı döner eksen kalibrasyon programı içerir. Farklı döner konumlarda ölçülen özellikler arasındaki ilişkisel ölçümler, yazılımın etkileşimli modelden özelliklerini seçerek kolayca belirlenir.

MeasureMind 3D MultiSensor metroloji yazılımı, parça döndürülürken parça koordinat sistemini aktararak, bileşik dönme hareketini tamamen destekler.


Birbirine dik iki eksende dönme hareketleri sağlamak için MSR ve MTR rotary tablalarını birleştirin. Uygulamaya ve makinenin mevcut ölçüm aralığına bağlı olarak çeşitli kombinasyonlar mevcuttur.

Teknik Data

Pozisyonlama Çözünürlüğü

2 arc seconds

Pozisyonlama Hassasiyeti

± 5 arc secondsSize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!

Bu ürün ile ilgili

Sorularınız ve Talepleriniz için;

Telefon ile destek;

+90 216 326 4535