Landmark Servohidrolik

Dinamik Test Sistemleri

MTS Landmark™ Servo HidrolikTest Sistemi MTS malzeme testlerinin liderlik ve yeniliklerle dolu uzun geçmişinde önemli bir kilometre taşıdır. Dünyanın en fazla kullanılan servo hidrolik test teknolojisinin optimizasyonu ile MTS Landmark Sistemi, çok çeşitli sektörlerde her tür statik ve dinamik malzeme testi gereksinimlerinin - şimdi ve gelecekte - karşılanması için gerekli olan hassasiyet, tekrarlanabilirlik ve esnekliği sağlamaktadır.

 

MTS Landmark 370.10, 370.25 ve 370.50 zemin tipi modeller 100, 250 ve 500 kN maksimum kuvvet kapasiteleri ile dünya çapında sunulmaktadır. Son derece hassas ve tekrarlanabilir dayanıklılık, yorgunluk, yorgunluğa bağlı çatlak büyümesi, yüksek ve düşük döngü yorgunluk, kırılma tokluğu testleri yapabildiği gibi, bu modeller küçük bileşenlerin çalışılmasında, alüminyum, kompozitler, çelik, süper alaşımlar ve daha birçok malzeme çeşidi için kullanılabilir.

 

MTS Performansı

 

MTS Landmark Sistemi MTS test sistemlerinin sahip olduğu bütün yüksek performanslı özellikleri yeni, son derece dayanıklı, ergonomik ve bakımı kolay bir yük çerçevesinde birleştirmiştir.

 

Kendini Kanıtlamış Servo Hidrolik Teknoloji

 

• Yeni MTS Landmark Sistemleri, aşağıdakiler dahil en son MTS servo hidrolik teknolojilerini bünyesinde entegre etmektedir:

• Yeni tasarımlı MTS 370 yük çerçeveleri son derece dayanıklı ve hafif piston kafalarına sahiptir, bu piston kafaları doğal frekanslıdır ve sürekli olarak sıkı hizalama için hassas işlenmiş dikmelere sahiptir.

• Yorgunluk nominal değerli MTS aktivatörler, sınıfının en iyisi olan MTS yük hücrelerine, düşük sürtünmeli Halka Yataklara ve eş eksenli monte edilmiş Lineer değişken Yer Değişim Transdüserlerine (LVDT) sahiptir.

• Sorunsuz SilentFlo™ hidrolik güç üniteleri doğrudan laboratuara yerleştirilecek kadar sessizdir.

• Düzgün artışlı hidrolik servis manifoldları için yeni seri (57, 114, 228, 684 1pm) beş portlu servo valf; orantısal, lokal hidrolik istasyon kontrolü; yakın bağlantılı akümülatörler; ve Kapalı-Düşük-Yüksek basınç kontrolü.

ASTM E466, ASTM D3479, ASTM E2368, ASTM E399, ASTM E606, ASTM E1820, ASTM E647, ASTM E1290Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!

Bu ürün ile ilgili

Sorularınız ve Talepleriniz için;

Telefon ile destek;

+90 216 326 4535