ElcoMaster® Yazılımı ile Veri Yönetimi

ElcoMaster® Yazılımı ile Veri Yönetimi


Hızlı, Güvenilir, Kolay ve Mobil!
ElcoMaster® Veri Yönetim Yazılımı, tüm Elcometer ürünleri ile uyumlu çalışan, ölçüm verilerinin hızlı ve kolay bir şekilde PC’ye ya da mobil telefonlara yüklenerek, depolanmasını ve raporlanmasını sağlayan bir yazılımdır.   
Kaplama İncelemesinin Saniyeler İçinde Raporlanması
ElcoMaster® mobil uygulaması, siz neredeyseniz ofisinizi oraya taşır
Kaplama incelemelerinin raporlanması için, ortalama bir haftalık çalışma süresinin %30’u kullanılmaktadır. Kaplama incelemesinde kaplama prosesinin pek çok parametresinin toplanması gerekir: yüzey profili, yüzey temizliği, iklim koşulları, film kalınlığı ve yapışma gibi. Tüm bunlar büyük miktarda veri ortaya çıkarmaktadır. Bu verilerin el ile veri girişinin yapılması ve raporların oluşturulması büyük zaman kaybıdır ve oldukça pahalı hataların oluşmasına neden olabilir.
Elcometer'in son teknoloji Bluetooth® inceleme göstergeleri ve lider yazılım teknolojisi ile üretilen ElcoMaster® Uygulaması; cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarda, kullanıcıların ölçümleri aktarabilmesi, raporları oluşturabilmesi, PDF dosyalara dönüştürerek dünyanın öbür ucuna,  gerçek zamanlı olarak e-postayla gönderebilmesini sağlamaktadır.
Kullanıcı ister üretim alanında, sahada ya da dünyanın dört bir yanındaki herhangi bir alt-montaj üreticisiyle birlikte çalışıyor olsun ElcoMaster® Uygulaması, veri, fotoğraf, not ve GPS koordinatlarını her bir siteden, alt-montaj üreticisinden ya da projeden saniyeler içinde 3G / 4G veya WiFi yoluyla bulut hesabına yükleyebilir.
Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar yüklenen veriler bulut hesabının yetkilendirilen tüm kullanıcıları tarafından anında görülebilir. Herhangi bir PC veya mobil cihazda anlık olarak projenin verileri takip edilebilir ve en hızlı şekilde veriler değerlendirilebilir, analiz edilebilir.
Kullanıcılar ElcoMaster® Uygulaması sayesinde müşterileri, yöneticileri ya da proje çalışanları ile gerçek zamanlı iletişim kurabilir, mesaj, veri ya da dosya gönderebilirler.
Ayrıca, üreticiler parçaları müşteriye sevk etmeden önce, müşteri hızlı bir şekilde kabul veya reddetmek için inceleme yapabilir. Böylece üretim sürecinin verimliliği arttırılmış ve kalite takibi hızlandırılmış olur.
ElcoMaster® Mobil Uygulama, App Store veya Google Play’den indirilebilir.