Mega Danışmanlık, Paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuarı’nda

Mega Danışmanlık Elcometer Ürün Grubu ile Paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuarı’nda Yerini Alıyor


Mega Danışmanlık, Elcometer ürün grubu ile 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak olan Paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuarında bu yıl da yerini alıyor.
Dünyanın önde gelen kalınlık ölçüm ekipmanları üreticilerinden biri olan Elcometer’in Türkiye temsilciliğini, 26 yıldır başarıyla sürdüren Mega Danışmanlık Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş., Paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuarı’nda müşterileri ile Elcometer standında buluşuyor.
22-24 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuarda Fuaye G-400’de bulunan Elcometer standında; kaplama kalınlığı ölçümünden nem ölçere, porozite testinden yapışma testine kadar farklı ihtiyaçlara yönelik geniş ürün gamından örnekler sergilenecektir.

ElcoMaster® Veri Yönetim Yazılımı ile Tanışın
Mega Danışmanlık’ın Elcometer standında bu yıl ön plana çıkarılacak olan ürün, ElcoMaster® Veri Yönetim Yazılımı’dır. Tüm Elcometer ürünleri ile uyumlu çalışan, ölçüm verilerinin hızlı ve çok kolay bir şekilde PC’ye ya da mobil telefonlara aktarılmasını sağlayan ElcoMaster® Veri Yönetim Yazılımı, ölçüm verilerinin depolanmasını ve raporlanmasını sağlamaktadır. ElcoMaster® Cep Telefonu Uygulaması sayesinde veriler, resimler, notlar anında bulut hesabına yüklenebilmekte ve tüm kullanıcılar dünyanın her yerinden anında ulaşabilmektedir. Birden fazla tedarikçisi ile çalışılan projelerde, gerçek zamanlı olarak ölçüm verileri paylaşılmakta ve anlık kontroller yapılabilmektedir.  
Sektöründe en çok tercih edilen ürünlere sahip olan Mega Danışmanlık Elcometer ürün grubu ile PaintIstanbul & Turkcoat 2018 Fuarı’nda sektörün nabzını tutarak, yeni ürünlerini tanıtmak, yeni müşterilere ulaşmak ve var olan müşterileriyle bir araya gelmeyi amaçlamaktadır.