Weiss Klimatik Test Kabinlerinde İhtiyaca Uygun Donanımlar

Kullanıcı odaklı ürün geliştirme çalışmaları ile fark yaratan Weiss, sunduğu standart ve özel donanım seçenekleri ile farklı sektörlerin ve iş kollarının farklı ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Geniş ve Kullanışlı Gözlem Penceresi

Çoklu izolasyon teknolojisi ile donatılmış olan ürün gözlem penceresi, kullanıcının test sürecini kolaylıkla takip etmesine katkıda bulunan bir özelliktir.

En Uygun Görüş için Özel Aydınlatma

Test kabininin aydınlatması, özel olarak tasarlanmış ve aydınlatma performansını arttırıcı detayları özel olarak dizayn edilmiştir. Böylece kullanıcı için en uygun görüş garanti edilmektedir.

500 kg.’a Kadar Taşıyan Raflar

Güçlendirilmiş raf sistemi ve ağır yük rayları 500 kg.a kadar ağırlıktaki ürünlerin test edilmesini sağlayacak teknoloji ile üretilmiştir. Ağır parçaların güvenle test edilmesi kullanıcılar için önemli bir problemin çözümüdür.

Ayarlanabilir Raflar

Teleskopik raylı sisteme sahip raflar, test edilecek ürünün boyutuna göre ayarlanır. Kullanıcıların test sırasında ortaya çıkacak ihtiyaçları önceden değerlendirilerek geliştirilmiş olan teleskopik raylı raflar, kolaylık ve esneklik sağlamaktadır.

Daha verimli Olmayı Sağlayan S!MPATI® yazılımı

S!MPATI® yazılımı kullanımı, belgelendirilmesi ve testlerin arşivlenmesi kolay olan bir yazılımdır. Kendi mükemmel test sürecinizi oluşturabilirsiniz.
S!MPATI® yazılım paketi süreç yönetimi, dokümantasyonu ve ağ yönetimini içerir.


Öne Çıkan Özellikleri:

  • En fazla 99 sistem bağlanabilir
  • Otomatik süreçler için programlar
  • Proses verilerinin dokümantasyonu, görselleştirilmesi ve yönetimi
  • Kesintisiz kalite kontrol için proses verilerinin izlenebilirliği