Kullanıcı Odaklı Çözümler ile Weiss Kalitesini Yaşayın

İklimlendirme, sıcaklık ve nem test kabinleri alanında sunduğu kullanıcı odaklı çözümlerle Weiss, sektörün en çok tercih edilen markasıdır. Kullanıcı odaklı yaklaşımını, bugünün ve geleceğin test odası ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknik donanıma sahip ürünler üreterek gösteren Weiss, dünyanın en iyi test odası üreticilerinden biridir.
Weiss, tasarımdan üretimin son aşamasına kadar tüm süreçleri kendi bünyesinde yönetmekte ve pek çok malzemeyi kendi fabrikalarında üreterek, nihai üründe sunduğu kaliteyi garanti altına almaktadır.

Soğutucu R449A ile Çevre Dostu Test Kabini

Weiss’ın ürettiği Clime-Event grubu Klimatik Test Kabinlerinde soğutucu R449A kullanılmaktadır. Soğutucu R449A, Küresel Isınma Potansiyelinin (GWP) 2030 yılından itibaren kullanımını zorunlu tutuğu bir soğutucu gazdır. Weiss geleceğin teknolojilerini ve kurallarını ürünlerinde şimdiden kullanmaya başlayarak, üretim teknolojisindeki gelişmişliğini ve yeterliliğini göstermektedir.     
1 Ocak 2020 itibariyle, yeni sistemlerde 2,500'den fazla Küresel Isınma Potansiyeli (GWP) içeren soğutucunun kullanımı yasaklanmıştır. 2030'dan itibaren, bu tip soğutucu akışkanlar artık mevcut sistemlerde kullanılamayacaktır. Bu yasak, şu anda iklim test odalarındaki en çok kullanılan soğutucu olan R-404A'yı içerir ve GWP değeri 3,900'dür.
Weiss Klimatik Test Kabinleri Clime-Event grubunda soğutucu R-449A kullanmaktadır. Soğutucu R-449A 1,397 GWP değerine sahiptir. Oldukça düşük küresel ısınma potansiyeline sahiptir ve 2030'dan sonra bile uzun vadeli çalışmayı mümkün kılacaktır.

En İyi Performans İçin Mühendislik Sanatı

Clime-Event test odaları ve kabinleri, standart olarak yerleştirilmiş bir besleme ve egzoz kontrol sistemi ile birlikte akıllıca tasarlanmış bir hava yönlendirmesine sahiptir. Bu özellikler süre ve test ortamı açısından tutarlı deney koşulları yaratır. Bu sayede kullanıcılara güvenilir test sonuçları sunulur.

WEBSeason ile Programlamak ve Kontrol Etmek Çok Kolay

Weiss geliştirdiği yeni WEBSeason kullanıcı arayüzü ile test odaları alanında kullanım kolaylığını ve bağlantı standartlarını yeniden belirlemektedir. Kullanıcılar tablet ya da akıllı telefonlarından istediği zaman ve her yerde testlerini programlayabilmekte, kontrol edebilmekte ve izleyebilmektedir. Yeni WEBSeason kullanıcı arayüzünde dil ve birimler kullanıcı ihtiyaçlarına göre ayarlanabilmektedir. Bu şekilde WEBSeason kullanıcılara esnek ve verimli çalışma şartları sağlar.