Weiss Klimatik Test Kabinleri ile Güvenilir Test Sonuçları

Weiss Klimatik Test Kabinleri ile Güvenilir Test Sonuçları

Weiss, müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek geliştirdiği iklimlendirme odaları, sıcaklık ve nem test kabinleri ile dünyanın en iyi test odası üreticilerinden biridir.

Weiss test odaları kullanıcıların en iyi performansı elde edebilmesi için, en iyi ekipmanlar kullanılarak ve en iyi tasarım özellikleri ile üretilmektedir. Uzun yıllara dayanan test kabini tasarım ve üretim tecrübesi ile Weiss, müşterileri için mükemmel test çözümlerinin en doğru ve en güvenilir adresidir.


Uzmanlıktan Gelen Kalite  

Kullanıcılar için testler sırasında en önemli kriterler; kesinlik, güvenilirlik ve tekrarlanabilirliktir. Weiss Klimatik Test Kabinleri müşterilerinin testler sırasındaki beklentilerini maksimum seviyede karşılar. Oluşabilecek tüm aksaklıkları önceden ön görecek mühendislik tecrübesi ile tasarlanır ve üretilirler.

Weiss test odalarında yüksek kaliteli malzemeler kullanılır. Malzemelerin birçoğu Weiss’ın kendi bünyesinde üretilmektedir. Bu sayede tüm kalite süreçleri tek tek takip edilebilmektedir. Her bir parçanın kalitesinden emin olmak ve üretim süreçlerini yönetmek Weiss’ın test odalarının kalitesini belirleyen en önemli etkenlerden biridir.


Zamandan Tasarruf

Weiss Klimatik Test Odalarının kulumu ‘kur, fişe tak ve teste başla’ olarak tanımlanabilecek kadar kolaydır. Bazı özel modeller dışında Weiss test odaları kurulumu kolay, kullanımı kolay olarak tanımlanır.

Kullanıcı dostu yeni kontrol paneli sıcaklık, nem, program süresi gibi kontrol seçimlerinin daha kolay ve daha hızlı yapılmasını sağlamaktadır. Kullanıcı test sırasında zaman kaybedeceği herhangi bir detay ile ilgilenmek zorunda kalmaz. Pratik menüler kullanıcıyı yönlendiren akıllı özelliklere sahiptir.

Test kabinlerinde arızanın tespiti en zor konulardan biridir. Klimatik Test Kabinlerinde bulunan özel arıza paneli, arızanın nerede olduğunu gösterir. Kullanıcı arıza tespiti için zaman kaybetmez.

Bakım periyotlarını takip etmeyi sağlayan bilgi menüsü, kabinin bakım sürelerine göre iş planının yapılmasını ve zaman kaybetmeden sürecin yönetilmesini sağlar.


Weiss ile Güvenilir Test Sonuçları

Weiss’ın uzun yıllara dayanan test kabinleri alanındaki mühendislik tecrübesi ve bilgi birikimi Weiss test kabinlerinin güvenilerek kullanılması sonucunu doğurur. Üretilen her kabinin ayrıntısındaki kalite, kullanıcıların en iyi performansla test yapmalarını sağlayan temel sebeptir.


MEGA Danışmanlık Temsilcilik Dış Tic. A.Ş.

MEGA Danışmanlık Temsilcilik Dış Tic. A.Ş., 1987 yılında kalite kontrol ve malzeme test ekipmanları alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. İstanbul Kadıköy'de bulunan genel merkezi, Bursa ve Ankara'da bulunan satış ofisleri ile müşterilerine satış ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Boyutsal metroloji alanında Mahr, Creaform, OGP ve Wenzel; Malzeme test cihazları alanında ise MTS, ATS, Rumul, CFM, IMV, Weiss technik ve Elcometer Türkiye temsilciliğini yaptığı dünya çapındaki markalarıdır.


MEGA Danışmanlığın müşterilerine sunduğu hizmetler: